Slovenia Sex
Analni sex.com
Uporabnik  Geslo
Pošči na Slovenia sex:  v
Še niste registrirani?
Domov :: Forumi :: Klepetalnica :: Moja Stran :: Nove Povezave :: Najboljših 10
Webmasterji

Osnovni menu
· Domov
· Kontakt z nami
· Pošlji zgodbico
· Prijava
· SloveniaSex Forum
· Zasebni stiki
     Erotična vsebina
· Slika dneva
· SLO najstnica
· Erotične zgodbice
· Erotični nasveti
· SLOSEX TV - NOVO*
· Bonus galerija*
· Slike obiskovalcev*
· Download filmov*
· HD FILMČEK DNEVA*
· Sexy igre*
*samo za registrirane obiskovalce
     SLO sex povezave
· Amaterke
· Azijke
· Fetish/BDSM
· Lepe bejbe
· Lezbijke
· Najstnice
· Trda erotika
· Sex filmi
· Gay
vse povezave
     Sponzor strani

Nimfomanke.com

Slovenia Sex - Slovenski eroticni portal: Forums

SloveniaSex.com :: Preglej teme - SAVNA ATLANTIS LJUBLJANA
 FAQFAQ   IščiIšči   SkupineSkupine   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

SAVNA ATLANTIS LJUBLJANA

Oddaj novo temo   Odgovori na temo    SloveniaSex.com Forum Index -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
kolesar76
Novinec
Novinec

Pridružil: Nov 19, 2007
Objav: 5

ObjavaOddal: 21.11.2007 13:31    Naslov: SAVNA ATLANTIS LJUBLJANA Odgovori in citiraj

Pozdravljeni,

sem velik ljubitelj savne, več ali manj redni obiskovalec že 10 let.
me pa zanima če se še komu dogajajo kake fajn in malo manj fajn stvari???

ker z erekcijo nimam težav, mi pač hitro vstane in sem zadnjič skor zadremal na hrbtu, pa si ga je en začel metat...pa ker sm kar direktn bil in ga vprašu kva mu je, je odgovoru da ga rajcam, jst pa; ja kva sm ti pa naredu revež? pa on: tvoj kurc me rajca...moje sožalje pa sm šu štuk nižje:)

svašta pićka rodi samo para ne
Nazaj na vrh
Poglej profil
marc_25
Mojster
Mojster

Pridružil: Jul 24, 2005
Objav: 193

ObjavaOddal: 21.11.2007 13:53    Naslov: Odgovori in citiraj

Ja tudi meni se dogaja nekaj podobnega v savni!! Tudi sam rad hodim v savno, ampak ne iščem nič po savnah tako, da včasih prav razmišljam ali bi še šel v savno ali ne... Ampak imam pogum da jih premagam moje nepovabljene goste :).. Pač treba se boriti za tisto kar ti nepaše.. Cool
Upam da bo v letu 2008 bolje Mr. Green Wink
Nazaj na vrh
Poglej profil
lola83
Novinec
Novinec

Pridružil: Nov 20, 2007
Objav: 4

ObjavaOddal: 21.11.2007 16:14    Naslov: Odgovori in citiraj

Ja maš pa tut možnost,da si mal skalkuliraš kok te na leto pridejo tili obiski v savno pa če ugotoviš da daš tok kot pa da bi jo doma mel,si jo raje kupi in ne boš mel teh problemov,pa še savnaš se lahko kadar tebi paše.Najcenejšo vrjanto maš tak tuš kabino z turško savno.
Nazaj na vrh
Poglej profil
marc_25
Mojster
Mojster

Pridružil: Jul 24, 2005
Objav: 193

ObjavaOddal: 21.11.2007 18:22    Naslov: Odgovori in citiraj

LOLA83 nevidim razloga da bi si kupoval savno za doma!! Če js obiščem savne od oktobra do februarja vsake 14 dni in poleg tega še imam popuste v določenih savnah....mi to zelo ustreza Cool se pa grem najprej kopat v bazen in potem v savno in to je zame full dobro. Sicer pa savnat se je poleti nesmiselno pa še prostor ti zavzame doma( poleti pa se lahko gre na fkk plažo)...Lahko kaj druga se izkoristi-----se že najde kaj! Je pa tudi v savnah kakšno druženje dobro------> to mislim normalno druženje brez kakšnega sexa ker nemaram to v savnah,ampak pogovor je pa zaželjen da mine dan od vsega napora v službi in še marsikaj Smile Drugače pa tudi ni slaba varianta takšno savno kupiti , samo kaj ko je majhna,raje bi imel tako za 8 ljudi ... Wink
Nazaj na vrh
Poglej profil
kolesar76
Novinec
Novinec

Pridružil: Nov 19, 2007
Objav: 5

ObjavaOddal: 22.11.2007 13:50    Naslov: Odgovori in citiraj

v stanovanju je ne nameravam postaviti:)
pa druženje(normalno) je tud fajn ja...
Nazaj na vrh
Poglej profil
lojbic
Pametnjakovič
Pametnjakovič

Pridružil: Jan 05, 2008
Objav: 26

ObjavaOddal: 13.01.2008 10:48    Naslov: Odgovori in citiraj

marc_25 je napisal:
Sicer pa savnat se je poleti nesmiselno

mislim, s kerga planeta si pa ti pobegnil,... še dobro da je kar veliko takih, ki tako razmišljajo imamo vsaj tisti ki se savnamo čez celo leto saj poleti mir in ni gužve,...

ne razumem zakaj bi se bilo poleti nesmiselno savnat,... če se savnaš čez celo leto potem ti telo konstantno izloča svinjarijo iz telesa s pomočjo savnanja, ker definitivno ni isto kot če se poleti prešvicaš na kak drug način, saj se z nobenim športom ne moreš tako pogreti kot z gretjem v savni,....

če se jaz lepo konstantno celo leto savnam, potem poleti v vročini dosti manj nadležno švicam,... tko da...

drugače če pa se vrnem k temi, sem jaz osebno že enkrat nesel tipa vn ki si ga je začel neki drkat,... ko je nastal prepir pa je hitro tudi osebje savne prišlo in pospremilo modela ven iz savne, tko da jaz mislim da je najbolje si NE zatiskat oči pred tem ampak takoj ukrepat, saj sebomo le tako zneili bebcev, ki se tako obnašajo v sauni,....

no ja se mi je pa tud že zgodil, da me je ena bejbika direkt v tiča gledala in to čist tko da se ni nič kaj skrivala, doker jo nisem kar pred vsemi vprašal, če mrbit še ni tok majhnega vidla al kaj je tok zanimovo na mojmu tiču, no ja pol ji je ratal valjda nerodno in je odkorakala ven,...

sem mnenja, da je pač savnanje tak dogodek, da so taki izpadi neprimerni, sej O.K. pogledaš, si pogledan i to je to, vse ostalo, pa samo če si zakupiš ure v savnah ki pač to omogočajo in si pol privoščiš savno v dvoje ali več na malce drugačen način,...

LOLA83
nimamo pač vsi možnosti postavit si savne kar doma, tista kabina s turško pa ni glih neki, pa daleč od tega da bi bila cenovno tako zelo ugodna, pa elektrika, vzdrževanje,... no in kot so že drugi napisali, druženje v prijetni savni ima tudi svoj čar, če ga seveda kaki bebci ne kvarijo na tak in drugačen način,...

LP
Nazaj na vrh
Poglej profil
luck4
Sex god
Sex god

Pridružil: Jul 24, 2006
Objav: 1017

ObjavaOddal: 13.01.2008 11:59    Naslov: Odgovori in citiraj

lojbic všeč...lepo..in točno tko je.Brez bluzenja.Je opazoval tudi že mene ja..vendar ker nisem bila sama,smo mu zabičale,če misli še dolgo buljit in kaj je tko zanimivega,je pa dejal da naj oprostimo,saj rad opazuje lepe ženske in se odpravil ven da nas pač ni misli užalit Confused se dogaja svašta ja in..kakor kdo ali česar koli sprejme ..tko je Neutral
Nazaj na vrh
Poglej profil
bulbasao
Mojster
Mojster

Pridružil: Oct 19, 2004
Objav: 156

ObjavaOddal: 13.01.2008 12:31    Naslov: Odgovori in citiraj

luck4 je napisal:
lojbic všeč...lepo..in točno tko je.Brez bluzenja.Je opazoval tudi že mene ja..vendar ker nisem bila sama,smo mu zabičale,če misli še dolgo buljit in kaj je tko zanimivega,je pa dejal da naj oprostimo,saj rad opazuje lepe ženske in se odpravil ven da nas pač ni misli užalit Confused se dogaja svašta ja in..kakor kdo ali česar koli sprejme ..tko je Neutral

bodi vesela saj si imela srečo da je bil uvideven, kaj pa če nebi odšel?? Confused
če se ti to zgodi v savni, si predstavljate kaj bi šele blo v FKK campu ali plaži?! Mr. Green Laughing
Nazaj na vrh
Poglej profil Pošlji email MSN Messenger
Cule
Asistent Dr.Rugla
Asistent Dr.Rugla

Pridružil: Dec 08, 2007
Objav: 213

ObjavaOddal: 13.01.2008 12:54    Naslov: Re: SAVNA ATLANTIS LJUBLJANA Odgovori in citiraj

kolesar76 je napisal:
Pozdravljeni,

sem velik ljubitelj savne, več ali manj redni obiskovalec že 10 let.
me pa zanima če se še komu dogajajo kake fajn in malo manj fajn stvari???

ker z erekcijo nimam težav, mi pač hitro vstane in sem zadnjič skor zadremal na hrbtu, pa si ga je en začel metat...pa ker sm kar direktn bil in ga vprašu kva mu je, je odgovoru da ga rajcam, jst pa; ja kva sm ti pa naredu revež? pa on: tvoj kurc me rajca...moje sožalje pa sm šu štuk nižje:)

svašta pićka rodi samo para ne

Mene je tud enkrat v savni v Atlantisu en tip čudn gledu. Sam če bi meni to naredu kar je tebi bi po moje on ležal na tleh, ker ne prenašam pederov.
Nazaj na vrh
Poglej profil Pošlji email
lojbic
Pametnjakovič
Pametnjakovič

Pridružil: Jan 05, 2008
Objav: 26

ObjavaOddal: 13.01.2008 13:26    Naslov: Odgovori in citiraj

ma jaz nimam nič proti pedrom, dokler se okol moje riti ne smukajo,... hahahahahaha

hodim pa v savno res zaradi užitka in sprostitve in če mi to kdo pokvari s kakim takim nespodobnim obnašanjem, pol se mi dejansko strga in ne poznam milosti, če bi prišlo do tega bi se bil sposoben tudi stepst zaradi tega in pol si lahko predstavljate kakšna scena bi to bla ko bi dva z bingli okol skakala,... hahahahaha

je pa tudi res, da sem vedno takoj tudi od drugih dobil podporo, očitno gredo tudi drugim takšna dejanja na živce, zdej pa nekateri smo pripravljeni ukrepat, drugi proč pogledajo, nekateri pa se raje sami umaknejo, kot da bi karkoli drugače ukrepali,...

kar se pa FKK-ja tiče, tam pa nikoli nisem imel podobnih izpadov, pa tud če me je kdo opazoval ni bilo tako blizu in te to ne zmoti, če si ga pa začne en v moji neposredni bližini metat, mi pa ni vseen sploh če si ga meče s pogledom na me ali na žensko ki je z menoj v družbi,...

jajajaja, sej vem prej al slej se bo najdu nekdo ki bi to napisal kar bom sedaj jaz,...

Kaj pa če bi si jo ena začela drgnit v savni s pogledom na me,... sam to so pa zdej že niski udarci,.... hahahahaha,... konec koncev sanje skoraj vsakega moškega,....

ja vem nepravično sam tko je,...

no pa če posplošim svoje mnenje, ne glede na spol se mi savna v javni izvedbi ne zdi primeren kraj, kjer bi se kdorkoli nad komerkoli nalajal in v pričo ostalih samozadovoljeval,....

res je tudi jaz sem v javni izvedbi savne iskoristil trenutek, ko ni bilo drugih obiskovalcev in sva se s takratno punco dol dala,... ampak dejstvo je da s tem nisva nikogar obremenjevala, saj sva bila sama,...

a kaj bi se zgodil če bi kdo uletel,... no ja je bil tak tip savne, da je od vhoda v prostos kjer je savna in do savne kar nekaj metrčkov in bi se dalo dejanje prekinit in zakamuflirat,... sva pač imela srečo da naju ni nihče zmotil,...
Nazaj na vrh
Poglej profil
Cule
Asistent Dr.Rugla
Asistent Dr.Rugla

ObjavaOddal: 13.01.2008 15:52    Naslov: Odgovori in citiraj

Citat:
ma jaz nimam nič proti pedrom, dokler se okol moje riti ne smukajo,... hahahahahaha

No sj tud js jih dokler ne začnejo sikat al pa se vsiljevat sam grdo gledam. Pač pol pa zbombat.
Nazaj na vrh
bulbasao
Mojster
Mojster

Pridružil: Oct 19, 2004
Objav: 156

ObjavaOddal: 13.01.2008 19:13    Naslov: Odgovori in citiraj

js ko sem bil v srednji sem poznal 2 iz paralelke in sta bla čisto OK, se je dalo lepo in normalno pogovarjat...če pa te začne kdo osvajat, ga enostavno in prijazno odsloviš...šele potem Uglz Biggun
Nazaj na vrh
Poglej profil Pošlji email MSN Messenger
Cule
Asistent Dr.Rugla
Asistent Dr.Rugla

ObjavaOddal: 14.01.2008 6:44    Naslov: Odgovori in citiraj

bulbasao je napisal:
js ko sem bil v srednji sem poznal 2 iz paralelke in sta bla čisto OK, se je dalo lepo in normalno pogovarjat...če pa te začne kdo osvajat, ga enostavno in prijazno odsloviš...šele potem Uglz Biggun

Ubistvu mu poveš da nisi peder in da nj spizdi. Pač če ne dojame z besedami bo pa dojel z bombanjem.
Nazaj na vrh
fasti
Asistent Dr.Rugla
Asistent Dr.Rugla

Pridružil: Nov 23, 2005
Objav: 279

ObjavaOddal: 11.04.2008 12:57    Naslov: savna atlantis Odgovori in citiraj

v zadnjem tednu...naj bi varnostniki večkrat preprečili....igre v bazenu....in še policijo so klicali...
Nazaj na vrh
Cule
Asistent Dr.Rugla
Asistent Dr.Rugla

ObjavaOddal: 18.04.2008 7:21    Naslov: Re: savna atlantis Odgovori in citiraj

fasti je napisal:
v zadnjem tednu...naj bi varnostniki večkrat preprečili....igre v bazenu....in še policijo so klicali...

Ja no tega res ne morš v javnosti delat no. Sploh pa ne v bazenu kjer je mejhni otroci kopajo.
Nazaj na vrh
Poglej odgovore v tej temi:   
Oddaj novo temo   Odgovori na temo    SloveniaSex.com Forum Index -> Razno Časovni pas je GMT + 1 Ura
Stran 1 od 1

Skoči:  
Ne morete objavljati
Ne morete odgovarjati
Ne morete popravljati vaših objav
Ne morete zbrisati vaših objav
Ne morete glasovati